Minecraft RPg

Serwer OTWARTY!

Ogłoszenie

Nowy adres forum!! http://miners4ever.com.pl/

#1 2011-12-15 18:54:35

Ronaldo

Newbie

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 1
Punktów :   

Podanie C_RonaldoPL

1.(Imię): Krzysiek
2.(Wiek) 16 lat
3.(Nick)* C_RonaldoPL
4.(Od jakiej wersji gry grasz? tj. od kiedy?) Tak około 1.2 . Było to dosyć dawno temu
5.(Jakie masz doświadczenie w MC?) Bardzo wysokie, grałem na wielu serwerach, ogółem moja przygoda z Minecraft jest bardziej przywiązana do trybu multiplayer. Byłem adminem na bardzo wielu ciekawych serwerach.
6.(Czego oczekujesz od serwera i administracji?) Przede wszystkim szacunku. Sprawiedliwości, kary za złe czyny. Odrobina wybuchowej ^^ zabawy też nie zaszkodzi .
7.(Co możesz wnieść do serwera? Poza miłą atmosferą i towarzystwem.) Chcę umilić i ułatwić grę nowym graczom, a także staram sięjak najwięcej wnieść do gry mojej, jak i moich serwerowych towarzyszów.
8.(Ile czasu masz zamiar pozostać na serwerze?) Zazwyczaj było tak że dopóki serwer nie upadnie, będę grał. Myślę, że i tak będzie (a raczej powinno być za każdym razem)
9.(Czemu akurat ten serwer?) Koleżka bardzo polecił mi ten serwer i nie zawiodłem się, bardzo się cieszę.
10.(Coś o sobie. Kierunek LO, technikum lub studiów. Hobby. Zainteresowania): LO, Hobby to piłka nożna, nie traktuję jakoś MC bardzo poważnie. Mam swoje życie i swój czas. Zainteresowanie hmm.... no przede wszystkim laski ;D
Dziękuję tyle mam do powiedzenia, mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie

Serwer polecił mi kolega DarkMax

Ostatnio edytowany przez Ronaldo (2011-12-15 19:23:57)

Offline

 

#2 2011-12-15 19:10:02

selfisz

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 61
Punktów :   

Re: Podanie C_RonaldoPL

Brak zastrzeżeń.

Offline

 

#3 2011-12-15 20:22:20

Gothar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-24
Posty: 89
Punktów :   

Re: Podanie C_RonaldoPL

ja też.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plvalholl sympatia rbd rebelde